Osmaniye Mah. Fabrikalar Cad.Aybar Sitesi A2 Blok No:47 Daire:7 Bakırköy / İSTANBUL
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Firmamız 2012 yılından bu yana başarılı geçmişiyle Türkiye’nin en önde gelen yabancı danışmanlık firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Ulaştığımız başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Müşterilerimiz Bizi Nasıl Buluyor?

  • Google Aramaları
  • Müşteri Tavsiyesi
  • İnternet Reklamları
  • Sosyal Medya

Danışmanlık firması olarak , Türkiye’de ikamet izni  ve çalışma izinlerinin alınması, mevcut ikamet tezkerelerinin sürelerinin uzatılması konularında, bizzat yabancı personelin kendilerine ya da şirketlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bakanlık nezdinde en çok sayıda başvuruya sahip şirketimiz, %90’lık başarı oranı ile de sektöründe önemli bir yere sahiptir. Firmamızın başarılarımızın devam etmesi adına, hem şirketimizin hem de çalışanlarımızın gelişimini sürekli devam ettirmesi için üstün bir çaba harcamaktayız. Gelişimin bir sonu olmadığına inanan,Destek dinamik kadromuz ile müşterilerimize en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmak her zaman önceliğimiz olmuştur.

 

Misyonumuz
İçerik

 

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonARA
WhatsApp'tan Bize Ulaşın.